Limited Edition Postcards

Ho! Ho! Ho! Pühad lähenevad ja mul tekkis idee trükkida oma fotodega postkaarte! Ilma pikema jututa - neid saab tellida siit! Postkaardid on u A5 mõõdus e küljepikkusega 19,5 x 13 cm, mahuvad C5 ümbrikku. Paber on hästi kvaliteetne kergelt akvarellipaberit meenutava tekstuuriga Vibrance Rag USA firmalt Breathing Colour. Kaardi tagakülg on sile ja valge ning sobib hästi kirjutamiseks.

Kasutame spetsiaalselt fotode trükkimiseks mõeldud tehnoloogiat, mis tagab suurepärase kvaliteedi, kuid on enamjaolt käsitöö. Teeme nii palju kui nõudlust on ja nii palju kui jõuame ja see ongi asja mõte. Samal viisil olen trükkinud kaarte ka oma klientidele ja nad on väga rahule jäänud. Sellest idee tekkiski.

Soovijaile annab see võimaluse tellida kasvõi ainult ühe postkaardi. Kogun soovid kokku, trükime ära ja jagame uuesti laiali. Tarneaeg seetõttu u 10 päeva. Kohaletoimetamine Smartposti või Eesti Posti kaudu. (Pakiautomaadi kasutamiseks palun sisesta kindlasti nii mobiilinumber kui sobiva pakiautomaadi asukoht lahtrisse "order notes"!)

Kuna trükipäkapikkude liinid jooksevad pühade eel umbe, siis ole kiire ja telli kohe!

Vabandan juba ette, kui mu e-pood vigurdama hakkab - me alles kohaneme teineteisega. Kirjuta mulle ja kõik saab korda!

Trükkida aitab

logo-minuprint

 

Ho! Ho! Ho! It's a holiday season and I came up with some postcards for you! They can be ordered here!

As I'm very new to e-commerce I'm not sure where and how I will ship them internationally. I will probably add a printable too very soon. If you fail to order, please drop me a line and I will deal with it the best I can :)

postcards-006-Edit_WEB