Linette spring/summer 2014 catalogue

I've been working for a bunch of commercial clients lately. Hence the lack of blog posts. As spring has arrived and a fresh spring/summer collection of Linette lingerie is already in shops I may post my input in their advertising campaign. It was shot on the last days of February and in Estonia it's as far from summery as it can be. My ultimate concern was to make the photos look as sunny, warm and airy as possible.

* * *

Selle aasta alguse märksõnaks on olnud SUURED projektid. Kuidagi on mind leidnud aukartust äratava suurusega ettevõtted ja pakkunud mulle tööd, mis on nõudnud pidevat eneseületamist. Midagi magusamat ja rohkem rahuldust pakkuvat on raske ette kujutada.

Esimesena siis Linette kevad-suvise kollektsiooni imagopildid. Olgu lühidalt öeldud, et eesmärk oli veebruarikuus pildistades saavutada võimalikult soe, suvine ja õhurikas mulje. Värviliste kataloogipiltide vahele pikkisin põnevuse pärast ka mõned monokroomsed meeleolud nö kaadri tagant.

Kuna selle kampaania pildistamine oli minu jaoks suur asi, siis otsustasin lasta selle ka videosse võtta. Betti Säre meisterdatud klipp on siin:

http://youtu.be/uracrfGSU5o

Suur tänu kõigile, kes kaasa aitasid!

Meik & soeng: Ellen Walge

Stilistika: Marit Kuivonen

Interjöör: Markko ja Katrin Karu

Modell: Alla (E.M.A.)

Selle tööga sai üks tabu jälle murtud ja sain teada, et olen valmis ka buduaarisessioonideks.

linetteSS14-162-Edit-Edit_WEBlinetteSS14-133-2_WEB_katrin_press linetteSS14-453-Edit-Edit-Edit-Edit_WEB linetteSS14-638_WEBlinetteSS14-526-Edit-Edit_WEB_katrin_presslinetteSS14-745-Edit-Edit_WEB_katrin_presslinetteSS14-292-Edit_WEB_katrin_presslinetteSS14-622-Edit-Edit_WEB_katrin_presslinetteSS14-703_WEB_katrin_press